Úvod / Informácie / Spolupráca a pár slov o nás
Tlačiť

Spolupráca a pár slov o nás

My dve, Nina a Tímea, sme našli spoločnú vášeň v pečení, vo vylepšovaní chutí a textúr koláčikov a to obzvlášť u cheesecake-ov. Spolu, pod názvom Pinch of Sweet sa “skrývame” už od roku 2016, avšak naša idea vznikla už dávno predtým. Neúnavne sme hľadali spôsoby pečenia, kvalitné ingrediencie a ich správny pomer, aby sme vám priniesli výnimočnú a lahodnú chuť v každom kúsku nášho koláča.

Ako prvé na Slovensku sme vám priniesli výhradne bezlepkové koláčiky, cheesecake-y, tarty, muffiny, tradičné bábovky, iné koláče a taktiež úplnú novinku Crêpe Cake-y, teda palacinkové torty. Každý Crêpe Cake vám skladáme z 15-tich ručne upečených bezlepkových palaciniek podľa našej unikátnej receptúry a plníme krémom podľa príchute.

Na objednávku rady pripravíme vybrané príchute cheesecake-ov aj v bezlaktózovej verzii a/alebo bez použitia pridaného cukru (low carb).

Pečieme na akúkoľvek príležitosť, či už oslavu, firemnú akciu, svadbu alebo len tak, na víkendové posedenie s kamarátmi :) V prípade, že vlastníte kaviareň, cukráreň alebo reštauráciu a mali by ste záujem o koláčiky od nás, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť telefonicky, emailom alebo cez kontaktný formulár.

Tešíme sa na vaše objednávky :)
Nina a Tímea