Úvod / Informácie / Spolupráca
Tlačiť

Spolupráca

Naša bezlepková cukrárenská výroba pod názvom Pinch of Sweet funguje už od roku 2016, avšak idea vznikla už dávno predtým. My dve, Nina a Tímea, sme neúnavne hľadali spôsoby pečenia, kvalitné ingrediencie a ich správny pomer, aby sme vám priniesli výnimočnú a lahodnú chuť v každom kúsku nášho koláča.

Prinášame vám výhradne bezlepkové koláčiky - cheesecake-y, tarty, tartaletky, muffiny, tradičné bábovky, iné koláče a taktiež úplnú novinku Crêpe Cake-y, teda palacinkové torty. Každý Crêpe Cake vám skladáme z 15-tich ručne upečených bezlepkových palaciniek podľa našej unikátnej receptúry a plníme krémom podľa príchute.

V našej ponuke nájdete aj bezlaktózovú verziu niektorých koláčov, niektoré sú prirodzene bezlaktózové a niektoré vám rady pripravíme aj bez použitia pridaného cukru, teda v low-carb verzii, ktorá je vhodná pre diabetikov.

Pečieme na akúkoľvek príležitosť, či už oslavu, firemnú akciu, svadbu alebo len tak, na víkendové posedenie s kamarátmi :)
V prípade, že vlastníte kaviareň, cukráreň alebo reštauráciu a mali by ste záujem dodávanie koláčikov od nás, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť telefonicky, emailom alebo cez kontaktný formulár.

Tešíme sa na nové spolupráce a vaše objednávky :)
Nina a Tímea