Úvod / Informácie / O nás / spolupráca
Tlačiť

O nás / spolupráca

 

Bezlepková cukrárenská výroba pod názvom Pinch of Sweet funguje už od roku 2016, avšak idea vznikla už dávno predtým. Neúnavne sme hľadali spôsoby pečenia, kvalitné ingrediencie a ich správny pomer, aby sme vám priniesli výnimočnú a lahodnú chuť v každom kúsku nášho koláča.

Prinášame vám výhradne bezlepkové koláčiky - cheesecake-y, roládytarty, tartaletky, mini pavlovky, muffiny, tradičné bábovky, cookies a truffles, quiche, iné koláče a taktiež úplnú novinku Crêpe Cake-y, teda palacinkové torty. Každý Crêpe Cake vám skladáme z 15-tich ručne upečených bezlepkových palaciniek podľa našej unikátnej receptúry a plníme krémom podľa príchute.

V našej ponuke nájdete aj bezlaktózovú verziu niektorých koláčov, niektoré sú prirodzene bezlaktózové a niektoré vám rady pripravíme aj bez použitia pridaného cukru, teda v low-carb verzii, ktorá je vhodná pre diabetikov.

Pečieme na akúkoľvek príležitosť, či už oslavu, firemnú akciu, svadbu alebo len tak, na víkendové posedenie s kamarátmi :)

Objednávky prijímame minimálne 3 dni dopredu, keďže každý koláčik pečieme pre Vás čerstvý z čerstvých surovín, preto vždy platí - čím skôr objednáte, tým lepšie, aby sa náhodou nestalo, že už Vašu objednávku z dôvodu vyťaženosti musíme odmietnuť. Veľmi nerady to robíme, preto si rezervujte koláčik na svoj termín čo najskôr.

V prípade, že vlastníte kaviareň, cukráreň alebo reštauráciu a mali by ste záujem dodávanie koláčikov od nás, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť telefonicky, emailom alebo cez kontaktný formulár.

Tešíme sa na nové spolupráce a vaše objednávky :)

 

Napísali o nás

Forbes.sk - Z domácej kuchyne sa presunuli do výrobne. Dnes vyvracajú mýty o bezlepkových koláčoch

Kavickari.sk - CUKRÁRKY S CITOM PRE MINIMALIZMUS

Kavickari.sk - PINCH OF SWEET Z NITRY: SLADKÉ BEZLEPKOVÉ KRÁĽOVSTVO

TVNitricka.sk - Milujem svoje povolanie - Pinch of Sweet - krátke video s nami o nás

Refresher - Slovenky vytvorili koncept bezlepkovej cukrárne, väčšina ich objednávok však nie je od celiatikov

Bezlepkac.sk - PINCH OF SWEET: Koláčikové kráľovstvo bez lepku

Feminity - Dve kamarátky rozbehli medzi prvými cukráreň s koláčmi pre celiatikov. Ich dobroty si zamilovali aj ľudia bez intolerancií

 

Naši zákazníci