Úvod / Informácie / Pinch Of Sweet DONÁŠKA
Tlačiť

Pinch Of Sweet DONÁŠKA

Milí naši kamaráti a zákazníci,

po týždni doma, kedy sme mali čas premyslieť si ako v tejto novej a nečakanej situácií fungovať či nefungovať ďalej, sa nám už riadne cnie za pečením. Ako malá a lokálna cukrárenská výroba to takto nevieme ťahať veľmi dlho a keďže ani Vás nechceme nechať v štichu a bez dávky sladkého, po zodpovednom zvážení všetkých možností sme sa rozhodli od tohto týždňa (27.03.) zaviesť „bezkontaktnú“ donášku koláčikov.

Na každý piatok si budete môcť objednať PREKVAPKO MIX balíček alebo celý koláčik podľa Vášho želania. Budeme pracovať v mierne obmedzenom režime, preto sa o dostupnosti vybraného druhu alebo príchute informujte telefonicky (0951 251 775), emailom na info@pinchofsweet.sk alebo v správe na IG alebo FB.

Možnosť osobného odberu počas celého týždňa u nás, v labe na Párovskej 40, v Nitre.

Bezkontaktné doručenie v rámci celej Nitry - ZDARMA.

Bezkontaktné doručenie v blízkom okolí Nitry - 2€ - Janíkovce, Nový-Cabaj, Cabaj-Čápor, Krškany, Ivanka pri Nitre, Nitrianske Hrnčiarovce, Štitáre, Drážovce, Veľký Lapaš, Malý Lapaš, Lehota, Lužianky, Kynek.

Bezkontaktné doručenie smer NITRA » TRNAVA » BRATISLAVA - 6€. Zastávky po tejto trase máme vždy plánovené v nasledovných mestách: Šaľa, Hlohovec, Galanta, Sereď, Trnava, Pezinok, Senec a nakoniec Bratislava. Ak bývate v inom meste alebo dedinke po tejte trase, ozvite sa nám, rady sa zastavíme aj u Vás :)

Kompletne sme vydezinfikovali celú našu výrobňu a zaviedli prísne hygienické opatrenia, ktoré budú chrániť Vás aj nás:

  • pri výrobe, balení a rozvoze sme sprísnili hygienické opatrenia - pracujeme výlučne s ochranou tváre (rúška) a v rukaviciach
  • vo výrobni sme zvýšili frekvenciu dezinfikovania povrchov a celého priestoru
  • aby sme zabránili zvýšenému pohybu ľudí v meste, Vám budeme koláčiky doručovať my
  • pre ešte väčšie zamedzenie osobného kontaktu, bude možné realizovať platby výlučne bankovým prevodom
  • prevod zrealizujte podľa možností hneď ako obdržíte informácie k platbe, aby sa nestalo, že objednávku nebudeme môcť zaradiť do výroby z dôvodu neuhradenia čiastky
  • objednávky doručujeme vo vydezinfikovanom aute, vo vydezinfikovaných termoboxoch, s rúškom na tvári a v rukaviciach
  • pred rozvozom sa Vám vopred ohlásime telefonicky a dohodneme sa na odovzdaní objednávky

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
Od dnes taktiež na našom webe nájdete darčekové poukážky v hodnotách 20€, 35€ a 50€, ktoré si môžete zakúpiť  teraz a využiť ich kedykoľvek počas nasledujúcich 12 mesiacov. Pri budúcej objednávke v našom eshope stačí iba zadať kód, ktorý Vám zašleme po zakúpení poukážky a jednoducho si uplatníte zľavu. Naša darčeková poukážka môže byť super darček pre akéhokoľvek oslávenca alebo kľudne pre Vaše potešenie!

Ďakujeme za vaše objednávky a podporu, aby sme tu mohli byť pre vás aj po týchto náročných časoch.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás,
Nina a Tímea

#spolutozvladneme